NEHTOVÁ MODELÁŽ + PEDIKÚRA

 

Manikúra

-nabízíme druhy manikúry pro všechny tipy žen

-pro všechny tipy příležitostí
-pracujeme pouze s profesionálními produkty
-profesionálně vyškolené manikérky
Pěstěné a upravené ruce jsou vizitkou každého z nás,manikúra je kosmetická procedura,během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí v podobě čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z rukou a okolí nehtů.Součástí manikúry může být i lakování nehtů,modeláž gelem nebo Japonská manikúra P-shine .Nabízíme také parafínový zábal pro suché a namáhané ruce kterým lze zakončit všechny tipy procedur ,stačí si jen vybrat.
 

Přírodní manikúra

Péče o přírodní nehty a pokožku rukou stále více přitahuje pozornost.Proto je v zájmu každého z nás mít krásné,čisté a pěstěné ruce a nehty .

P-shine

Japonská péče P-shine je vhodná pro většinu nehtových skupin-roztřepené,lámavé i nerostoucí nehty.
 

Nehtová modeláž

Gelové nehty jsou pružné a pro váš vlastní nehet částečně prodyšné.Vzhled gelových nehtů je přirozenější než u akrylu.Současné gelové systémy jsou vyrobeny bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení gelových nehtú.
 

Parafinový zábal

Parafín je vhodný zejména v chladných obdobích,ale také když chcete svým rukám dopřát péči a sobě relaxaci.
Celá kúra zanechá ruce hladké,jemné,vyživené a zbavené odumřelých buněk.Zejména na podzim a v zimě podstupují naše ruce zátěžovou zkoušku-chladné počasí,mráz a následně suchý vzduch v místnostech pokožku rukou vysušují,je pak zarudlá,vrásčitá a v krajních případech popraskaná.Parafin pokožku vypíná a vrací ji pevnost a pružnost.